Yükleniyor

Hakkımızda

Bulut endüstriyel olarak,istikrarlı ve disiplinli ticaret anlayışı ile ülkemizin ticari yaşamına katkıda bulunmak ve örnek başarılara imza atmak üzere çıktığımız yolda , tecrübemizle,ilkeli tutumumuzla edindiğimiz saygınlık, başarımızın temelini oluşturuyor.

Sektörümüzde yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim, bulut endüstriyeli şu an bölgemizde sahip olduğu başarıya taşıdı. “profesyonel temizlik ürün grubu,kimyasalları ve endüstriyel mutfak ekipmanları sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile bulut endüstriyel adını kalite ve güven ile beraber anılır hale getirdi. Eskişehirde bulunan merkez'imizin yanı sıra distribütörlük sınırlarımız içerisinde bulunan bilecik ve kütahya illerine hizmet vererek büyümekteyiz.

Ürün ve hizmet kalitesini, bütünleştirerek, hızlı yükseliş çizgisini; ödün vermediğimiz değerlerden, istikrarlı ve tutarlı yapımızla piyasadan almış olduğumuz olumlu tepkilerden beslenerek büyümekteyiz.

Kendi bünyemizde yaşattığımız üretken devamlılık, iş yaptığımız tüm kuruluşlarla ilişkilerimize de daima yansıdı. Müşteri ihtiyaçlarını gözeten, duyarlılıkla karşılayan, geniş ürün yelpazesiyle katma değerli çözüm sunan gelenekleşmiş hizmet anlayışı, kimliğimizi belirleyen önemli unsurlar arasında yer aldı. Sağladığımız eksiksiz müşteri memnuniyeti ise, gayretlerimize her aşamada ilham verdi.

Çalışanlarımızın refah ve mutluluğunu önceleyen yaklaşımımız, saygı ve dostluğun hakim olduğu insan ilişkileri, sadakatli yol arkadaşlıkları iç işleyişimizin esaslarını oluşturdu. Beraber yola çıktığımız arkadaşlarımızın yanı sıra, aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da aynı uyuma eşlik ederek, enerjilerini büyüyen geleceğimize kattılar.

Kurumsal kültürümüzden, köklerimizden, geleneğimizden hız alıyoruz… Günden güne genişleyen dinamik varlığımızla, projelerimizle, dinmeyen heyecanımızla, daha güçlü bir geleceği bugünden hazırlıyoruz.